Domov Dogodki Gostovanje razstave

Moja brazgotina, moje življenje se seli v Trbovlje

Po številnih gostovanjih se odlična informativna in umetniška razstava seli v Trbovlje. Odprtje razstave v Zdravstvenem domu bo v sredo, 18. marca 2026, ob 18.00. Na dogodku bodo o pomenu darovanja organov spregovorili vodstvo ZD, predstavnica republiškega zavoda Slovenija-transplanta in predstavnica združenja pacientov Slovenskega društva Transplant. Vljudno vabljeni!

Datum dogodka
Lokacija
Zdravstveni dom Trbovlje

Razstava aktov prejemnikov organov s spremljajočimi izjavami in strokovnimi pojasnili je neposreden vpogled v darovanje in presaditve organov in tkiv, kjer je veliko dobrih in uspešnih zgodb o solidarnosti, vrhunskih medicinskih dosežkih in uspehov v zdravljenju. Nastala je na podbudo društva, a v sodelovanju med društvom pacientov Slovensko društvo Transplant in Slovenija-transplantom. Avtor vrhunskih umetniških fotografij je fotograf Miran Juršič, avtorji spremljajočih razlagalnih panojev pa sodelavci in sodelavke s Slovenija-transplanta.

Želim se opredeliti
Preko spletne strani
Poišči najbližjo lokacijo
Želim se opredeliti

Spletno mesto uporablja piškotke za pravilno delovanje spletne strani in izboljšanje vaših izkušenj. Več informacij najdete v Politiki o piškotkih .